!حالی به حولی

گه می طلبد ببوگلابی بودن

این روزا تب سیاسی خلق اللهو کشته.من نمی دونم این سیاست چیه که ملت عزیز ما از بقال و چقال و مکانیکی وتاکسی دار و دکتر و مهندس و دانشجو و بیکار و ....همه تو ایران متخصصشن.من که در امر سیاست که همان سیابازی است شدید بیلمیرم و خوشحالم از این بیل رفتن!

یه جایی خوندم:

گه مصلحت است انقلابی بودن                 یا مست به سان اسب آبی بودن

این میانه یک چیز به خاطر بسپار                گه می طلبد ببو گلابی بودن!!!

 

پارسال که سال نوآوری و شکوفایی بود ما که نه نوآوری دیدیم و نه شکوفایی.البته به جان شما ما تا خود سال تحویل هم ،منتظر شکوفا شدن حداقل خود حقیر بودیم که قسمت نبود!!! 

 

امسال هم که باز زن و مرد تو خیابون و تاکسی و مهمونی حلقوم  پاره می کنن و از چپ و راست و احمدی نژاد و موسوی و  وعده های سرخرمنی کروبی  سخنرانی می فرمایند، ما نه چپیم و نه راست و همچنان صراط مستقیم می باشیم و چیزی سردرنمی آوریم.یه سریا میگن همون آق محمود میشه و یه سریا میگن....ماهم که ایمان داریم مثل 4 سال پیش و پیش تر هرچه بخواهند همان می شود و نمیدانم چرا سخت معتقدیم آق محمود باز سرافراز و باز مسافرتها برای دور هزارم از سر گرفته می شود! ((در این صورت به گوش سیاستمداران برسان پیام مارا:امسال هم برای اینکه خدای ناکرده اسرافی نشود و مصرفمان اصلاح گردد ، از همان لپ لپ 4 سال پیش استفاده کنید و خریداری مجدد ننمایید!))

البته  با وجود محمود جان جانمان از اونجایی که صلاح نمی بینن خانوما استخدام بشن ،شرکت نفت شد آرزوی دست نیافتنی ما و ما بســــــــــــــــــــی خوشحالیم!!!!!! چرا که نه دنبال اطلاعیه استخدامش میگردیم و نه تو کف نتیجه ش می مونیم.خوش و علاف در سال اصلاح الگوی مصرف بدون موش و گربه بازی با سربازی و صدالبته بدون دغدغه شوهرداری ، آویزون بیدار بانک جیب باباییم!!!

 

پيام هاي ديگران ()        link        ۸:۱٤ ‎ب.ظ - سه‌شنبه ٢٩ اردیبهشت ۱۳۸۸ - نفیسه