!حالی به حولی

بازی يلدا

دیگه فکر می کنم خیلی ها می دونن این بازی یلدا چیه. تو این بازی قراره هر کس که دعوت میشه 5 تا از خصوصیاتشو که کسی چیزی راجع بهش نمی دونه بگه و 5 نفر هم دعوت کنه و این بازی دست به دست بچرخه.همون قضیه هرمی معروف. راستی چرا بازی یلدا؟ یعنی شب یلدا این بازی شروع شده؟ خوب من اینجا خصوصیات ناشکفته م رو نمی گم. چون به نظر من اون خصوصیتی که تا حالا کسی متوجهش نشده یا خصوصیت نیست یا اگه تا حالا مخفی مونده به خاطر صلاحش بوده. و ما هم چون مصلحت اندیشی هستیم اون بارزاشو براتون میگم: 

۱.کارایی که دوست دارم: خندیدن، مسافرت، کوه رفتن، رانندگی، اتو کردن، ماکارونی درست کردن و صد البته خوردن، تنها بودن و در جمع بودن (هر کدام به مقدار لازم و کافی) 

کارایی که دوست ندارم: رژیم گرفتن ، شلغم خوردن، شیر نوشیدن(!)، زیاد جلوی آینه ایستادن(آخه گندش در میاد)، تو روز خوابیدن، بی کار بودن.

آدمایی که دوست دارم: مغرور، پایه، بامزه، جدی(تا حدی)، متعهد، خوش تیپپ(اما از آدمای بدتیپ بدم نمیاد) ،خوش بین، کمی تا اندکی زشت، مهربون، قوی(جسمی و روحی) و اونایی که سخت میشه شناختشون.

آدمایی که دوست ندارم: بدجنس، بداخلاق، بدبین، بی حوصله، رمانتیک، بیش از حد جدی، بی بند و بار ،اونایی که زیاد غر می زنن

2. شم اقتصادی تقریبا قوی دارم . آدم ولخرجی نیستم. اما در هیچ برهه از زمان و مکان و تحت هیچ شرایطی پس انداز ندارم. دو تا عابر بانک دارم که اصولا یا خالیه یا قراره در آینده ای نزدیک خالی بشه. در کل همه سرمایه من جیب بابا جونه و لباسای تنم!

3.اعتماد به نفس خیلی بالایی دارم(*). خیلی مغرورم. این غرور یه جاهایی حالمو به هم زده و یه جاهای هم به دادم رسیده. وقتی هم بگم فلان کارو نمی کنم دیگه اگه سرمم بره ، به زور کتکم اون کارو نمی کنم. حتی اگه دلم غنج بزنه براش (مثلا سر باز زدن از مهمونیهای دوست داشتنی).که این خصوصیات مسخره اینجانب دست به دست هم دادن تا یه سریا معتقد باشن(یه وقت فکر نکنی اون یه سریا مامان و بابامند) که من هیچ وقت طرف مقابلمو خوشبخت نمی کنم.اما سخت در اشتباهند(رجوع شود به مورد *دار)

4.در همه مراحل زندگی به آینده خوش بین بودم. گذشته رو بی خیالش میشم و با حال هم حال می کنم. همیشه سعی می کنم زندگی رو به تمامی زندگی کنم. یعنی اگه پایه داشته باشم یه لحظه از زندگیمم از دست نمی دم. البته این اواخر پایه ها یکی یکی دارن از بین می رن(به علت:ازدواج، کنکور ارشد، بالا رفتن سن و بالغ شدن بچه ها و ....)

5. به نظر وجی همیشه حرف حرف خودمه.

خوب حالا ما 5نفرو دعوت می کنیم . اومدن و نیومدنشون پای خودشون :

آقایان و خانم ها: صبا،  وحید ، سعید، کاوه، رضا، ساحل(شب دریا)، مصطفی، دو عدد مجهول...

 یه مهمون افتخاری هم دعوت می کنیم. جناب آقای شتابناک که دوباره برگشتن. به افتخارشون یه کف مفصل

 

پ.ن:یادم رفته بود بگم. منو ماندا جونم دعوت کرده بود

پيام هاي ديگران ()        link        ۱٢:٥٤ ‎ق.ظ - جمعه ۱٥ دی ۱۳۸٥ - نفیسه